Korzystanie ze strony acerico.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.
f
#

WSPÓŁPRACA

 

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych.

 

Nasz park maszynowy składa się z 23 wtryskarek:
2 maszyny 35 ton
1 maszyna 50 ton
1 maszyna 70 ton
1 maszyna 80 ton
3 maszyny 150 ton
1 maszyna 200 ton
1 maszyna 250 ton
1 maszyna - 270 ton

2 maszyny 280 ton
1 maszyna 300 ton
1 maszyna 350 ton
1 maszyna 450 ton
7 maszyn 650 ton
1 maszyna 1300 ton


Pracujemy na w pełni zautomatyzowanych maszynach wtryskowych renomowanych firm

Dysponując maszynami o wysokim tonażu jesteśmy w stanie produkować elementy o dużych gabarytach. Różnorodność naszego parku maszynowego i ich bardzo duża wydajność pozwala nam na zrealizowanie pokaźnej ilości zleceń w krótkim okresie czasu.
Pracujemy w technologii High Gloss.


W chwili obecnej oprócz produkcji komponentów plastikowych jesteśmy w stanie zaoferować montaż wyrobów gotowych z półfabrykatów tworzonych w naszej fabryce bądź dostarczonych przez potencjalnych klientów.


Pragniemy zaznaczyć, że dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą zarządzającą 6 liniami montażowymin będącymi w stanie dostosować się do indywidualnych potrzeb zamawiającego. Stale rozwijamy nasz system produkcji, nieustanie zwiększając jego wydajność, poprawiając przy tym jakość wytwarzanych wyrobów.

 

 

ZAUFALI NAM:

Nowa strona ruszyła

Oddajemy w Państwa ręce nową stronę naszej firmy. Jest ona jeszcze w trakcie aktualizacji, dlatego prosimy o wyrozumiałość podczas jej przeglądania. Staramy się jak najszybciej ją ukończyć, o czym na pewno powiadomimy....
czytaj więcej...