Korzystanie ze strony acerico.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.
f
#O NAS


Firma Ace Rico powstała w Polsce w maju 2007 roku jako część światowego koncernu Ace Hinge Tech.
W Polsce nasza fabryka zlokalizowana jest w jednym z najszybciej przemysłowo rozwijających się regionów kraju, w pobliżu Wrocławia. Umożliwiło nam to szybki rozwój i zdobycie nowych kontraktów. Ciężka praca, maksymalne dostosowanie się do potrzeb klienta spowodowało, że jesteśmy w chwili obecnej jedynym dostawcą standów dla LG Electronics. Świadczy to o olbrzymim zaufaniu naszego klienta, a także naszej efektywności w terminowym realizowaniu zamówień, jak i jakości naszych produktów.

Polityka jakościowa jaką prowadzimy w naszej firmie jest jednoznaczna, produkt przez nas produkowany musi być doskonały pod każdym względem.

Zadowolony klient to nasz sukces.

 

 

 

Nowa strona ruszyła

Oddajemy w Państwa ręce nową stronę naszej firmy. Jest ona jeszcze w trakcie aktualizacji, dlatego prosimy o wyrozumiałość podczas jej przeglądania. Staramy się jak najszybciej ją ukończyć, o czym na pewno powiadomimy....
czytaj więcej...