Korzystanie ze strony acerico.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.
f
#

Kontrola jakości jest działem, dążącym do osiągnięcia najwyższych standardów przy jak najlepszym usystematyzowaniu pracy. Naszą maksymą jest "Ciągłe Doskonalenie oraz Standaryzacja". 

 

 

JAKOŚĆ

 

W analizie defektu posługujemy się metodą "5 x why" starając się szukać rozwiązań prostych i skutecznych jak poka-yoke. Kontrola jakości to nie tylko nadzór, ale także nagradzanie inicjatyw mający pozytywny wpływ na oferowane produkty - autorski system "Orle Oko" i funkcjonujący system KAIZEN znakomicie sprawdzają się w przełożeniu nie tylko na dodawanie wartości naszym produktom, ale i relacje pomiędzy pracownikami.

Nowa strona ruszyła

Oddajemy w Państwa ręce nową stronę naszej firmy. Jest ona jeszcze w trakcie aktualizacji, dlatego prosimy o wyrozumiałość podczas jej przeglądania. Staramy się jak najszybciej ją ukończyć, o czym na pewno powiadomimy....
czytaj więcej...