Korzystanie ze strony acerico.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.
f
#

WTRYSKARKI

 

Wysoko wykwalifikowana kadra i duże doświadczenie zdobyte na międzynarodowych rynkach, gwarantuje wysoki poziom profesjonalizmu i jakości realizowanych zleceń.

Pracujemy na nowych, w pełni zautomatyzowanych maszynach wtryskowych renomowanej firmy Jinhwa Glotech. Różnorodność naszego parku maszynowego i ich bardzo duża wydajność pozawala nam na zrealizowanie pokaźnej ilości zleceń w krótkim okresie czasu.

Dysponując maszynami o wysokim tonażu jesteśmy w stanie produkować elementy o dużych gabarytach, wypełniając przy tym najbardziej wymagające zamówienia składane przez naszych klientów.


 Nasz park technologiczny sklada się z 13 wtryskarek o sile zwarcia od 270 ton do 850 ton.

 

13 wtryskarek Jinhwa Glotech

3 maszyny 850 ton
9 maszyn 650 ton
1 maszyna 270 ton

 

Nowa strona ruszyła

Oddajemy w Państwa ręce nową stronę naszej firmy. Jest ona jeszcze w trakcie aktualizacji, dlatego prosimy o wyrozumiałość podczas jej przeglądania. Staramy się jak najszybciej ją ukończyć, o czym na pewno powiadomimy. ...
czytaj więcej...