Korzystanie ze strony acerico.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.
f
#POLITYKA JAKOŚCIOWA

 

Firma Ace Rico jest częścią światowego koncernu Ace Hinge specjalizującego się w produkowaniu podstaw i uchwytów nośnych do telewizorów i monitorów.

 

Produkowane przez naszą firmę Standy stanowią stabilną podstawę najnowszych technologicznie telewizorów na rynku tym samym tworzą podstawę zadowolenia zwykłych ludzi. Produkując je nigdy o tym nie zapominamy!

Funkcjonujący u nas system zarządzania jakością zgodny z wymogami ISO 9001 oraz ciągłe jego doskonalenie zapewnia naszej firmie ścisłe śledzenie potrzeb naszego klienta i dostarczanie mu idealnego produktu. Dodatkowo gwarantujemy naszym Klientom wysoką i stabilną jakość wyrobów oraz pełną satysfakcję ze współpracy z nami.

Politykę jakości urzeczywistniamy między innymi poprzez realizację następujących celów strategicznych:


Zobowiązuje się wszystkich pracowników do aktywnego wspierania funkcjonowania i doskonalenia Systemu Zarządzania Jakością.

 

 

Nowa strona ruszyła

Oddajemy w Państwa ręce nową stronę naszej firmy. Jest ona jeszcze w trakcie aktualizacji, dlatego prosimy o wyrozumiałość podczas jej przeglądania. Staramy się jak najszybciej ją ukończyć, o czym na pewno powiadomimy....
czytaj więcej...